O Mnie

Nazywam się Aneta Jurewicz
Kim jestem?

Pasjonuje mnie człowiek, dlatego też swoją drogę zawodową związałam z rozwojem ludzi, zarówno na poziomie umysłu świadomego jako coach, trener, mentor, menadżer, jak i na poziomie pracy z podświadomością w hipnozie.

Jestem wspinaczem wysokogórskim, góry to mój dom, w którym odrabiam „swoje życiowe lekcje”. Z połączenia pasji powstała moja książka: „Wspinaczka Coacha. Przewodnik dla początkujących Coachów”, którą wydałam w wydawnictwie Słowa i Myśli i dedykowałam swoim studentom coachingu: Jestem wykładowcą/ superwizorem/ trenerem coachingu na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym na kierunkach: Coaching i Mentoring Organizacyjny oraz Life Coaching.

Jako Coach posiadam akredytację na poziomie ACC przez International Coach Federation. Jestem Mentor Coachem ICF GLOBAL, co oznacza, że prowadzę procesy mentorcoachingowe i superwizje dla coachów ubiegających się o certyfikat ICF.  Jestem członkiem komisji ds. nauki ICF Polska. Jako trener coachingu prowadziłam coachów w Szkole Coachów Biznesu Akademii SET.

Jestem certyfikowanym coachem grupowym i zespołowym i autorem wielu programów rozwojowych min. Szkoły Coachingu Zespołowego w Akademii SET oraz SET Accreditation Program. 

Jestem ceryfikowanym trenerem biznesu. W roli trenera trenerów i superwizora prowadziłam warsztaty w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET. 

Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie w branży medyczno- farmaceutycznej. Jako wieloletni trener produktowy, prezenter dla lekarzy rożnych specjalności, tworzyłam i organizowałam Ogólnopolskie Konferencje Naukowe i Warsztaty. Jestem autorem AKADEMII PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA LEKARZY, którą we współpracy z firmą YOUVENA prowadziłam, szkoląc lekarzy z biznesu. Jestem dyrektorem merytorycznym YOUVENA. Jako Business Development Manager prowadziłam zespoły sprzedażowe i marketingowe tworzące programy edukacyjne dla lekarzy na platformie NET4Doctor. 

Dziś pełnię funkcję Head of Human Resources Departament w dużej firmie farmaceutycznej. Odpowiadam za tworzenie i realizację strategii Human Resources, w tym strategii szkoleń i rozwoju pracowników w organizacji.

Jestem twórcą, organizatorem, prowadzącą I KONGRES HR GENIUS w Łodzi. Mam lekkie pióro, dlatego też napisałam już wiele artykułów między innymi do:  BUSINESSMAN.PL, ALTER BUSINESS.INFO, magazynu BANK, oraz dla kobiet w KOBBIECIARNI. JESTEM WOLONTARIUSZEM FUNDACJI GAJUSZ W OŚRODKU PREADOPCYJNYM TULI LULI w Łodzi. 

Jestem Certyfikowanym Masterem Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy. (numer członkowski Polskiego Instytutu Hipnozy: 18066) W Hipnozie pracuję w oparciu o standardy: The International Association of Professional Conversational Hypnotists oraz British Association of Hypnotheraphy.

Moje przygotowanie merytoryczne:

  • Uniwersytet Łódzki – Pedagogika
  • Trening Interpersonalny
  • Szkoła Trenerów Biznesu Akademii SET®
  • Kurs – Warsztaty Pracy z Grupą(Grupa SET)
  • Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys–projekt Trener Sukcesu-Projektowanie i tworzenie szkoleń
  • Szkoła Coachów Biznesu Akademii SET
  • Szkoła Coachingu Grupowego i Zespołowego Pracowni Coachingu Novo
  • Akredytacja International Coach Federation na poziomie ACC
  • Mentor Coach International Coach Federation Global
  • Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy 

i wiele, wiele skończonych kursów i szkoleń 🙂

omnie